sitenin en lerini seçelim - Bilgisayar ve Forum Oyunları
Dervişler.Net Anasayfa

Forumda toplam 25.033 konu paylaşıldı... Bu konulara toplam 145.550 yorum yapıldı. Bugün 0 konu ve 0 ileti gönderildi.. Toplam : 22879 üyeli aileyiz.
Dervişler Mekanında, sitenin en lerini seçelim, konusunu okuyorsunuz... Bu konu 14807 defa okundu.İsim benzeri konuları sayfanın altından takip edebilirsiniz.
Hayırlı paylaşımlar diliyoruz. Aradığınız konuyu bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazı alıntılarında kaynak(www.dervisler.net) gösterilmesi rica olunur.

Dervişler Mekanında paylaşılan en güzel konu:{sitenin en lerini seçelim}   Okunma sayısı 14807 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emsey

• Murakıp
  • Konu: 139
  • Derviş: 297
  • Teşekkür: 136
Cevaplandı: sitenin en lerini seçelim
« Cevapla #45 : 28/09/10, 15:52 »
herkesi yakından tanımıyoruz ama bizim için çok önemli dostlar edindik burada en baştada kusva kurban
site için nasıldır bilemeyiz ama bizim gönlümüzde
kusva en edebine hayran kaldığımız dert ortağımız
sehl ilk onunla tanıştık bu forumda Allah(c.c)razı olsun ilk başlarda korkmuştuk kendisinden ne cellali bir abi demiştik adınıda deli sofi koymuştuk kendimizce. :) Deli olmadan veli olunmazmış öğrenecek çok şeyimiz var sehl kardeşimizden..kısaca forumun en deli sofisi
Alperen abi Allah razı olsun en güzelini anlattı en güzelini gösterdi hep gerçek bir abi gibi hiç abimiz yok diyorduk burda oldu hamd olsun...forumun en abisi  :)
samyeli ne zaman konuşmaya kalksak ben korkuyorum cezbeye geleceğim diye Allah razı olsun çok muhabbetli bir abimiz onunla konuşunca düşünmediklerimizide düşünür oluyoruz....forumun en düşündürücüsü
Kalenderabi zaten adı üstünde en alçak gönüllü kimse...
Bir zamanlar adap kurban vardı onuda çok severdik biraz daha gelmezse kayıp aranıyor ilanı vereceğiz...adap kurban seni forumun en kayıp üyesi ilan ediyorum tabi erdem kurbandan sonra...
seher yeli(acemi sofi) forumun en çaycı sofisi...
Katre ve Kararlı  forumun en radarı onlar hemen yakalıyorlar  :)
sekeratülmevt forumun en güzel talebesi okuyor şimdi selamları var hepinize...
akif15 forumun ayaklı kütüphanesi gibi her kitabı biliyor  :) bir de kaside hazinesi var sanıyorum arada çıkarıyor o hazinelerden parçalar bizce forumun en gevezesi değil...
divane abimizide unutmayalım oda forumun en inceleyicilerinden bir dalıyor foruma çıkarabilene aşk olsun :)
greSS ve Güllere Hasret tabiki forumun en paylaşımcıları  :X06
gülehasret25  adını yazarken en zorlandığımız :) tabi bu değil bu sıra forumun en  çok konu paylaşıp fırça yiyen kardeşimiz oldu yanlış anlaşılmalar düzelecektir en kısa zamanda gülehasret25 sen benim en işin içinden çıkamadığımda hayır bu böyle diyen kardeşimsin forumunda en enlerini toplayansın  :X06
Tanıdıkça her kardeşimizi bir ayrı seviyoruz adını yazmadığımız bir çok kardeşimiz var haklarını helal etsinler
 :X06 X:33X :X06 X:33X :X06 X:33X :X06 X:33X :X06 X:33X :X06 X:33X :X06 X:33X :X06 X:33X :X06 X:33X

Konu Adresi: http://www.dervisler.net/sitenin-en-lerini-secelim-t1688.0.html;msg170443

“En büyük ameli Salih birlik ve beraberliktir"
Gavs-i sani (k.s)

Çevrimdışı Alparslan

• Teknik Servis
  • Konu: 4354
  • Derviş: 4
  • Teşekkür: 108
    • .....................
« Cevapla #46 : 28/09/10, 17:53 »
Allah razı olsun...
Emsey odur ki Üstadının emrettiğini yapar onun çizgisi vardır onu geçmez. Rıza için yapar her ne yaparsa, tevekkül eder, teslim olur.
Güzel baktığı için ona her şey güzeldir.

Çevrimdışı KaTre

• Murakıp
  • Konu: 1902
  • Derviş: 404
  • Teşekkür: 362
« Cevapla #47 : 28/09/10, 18:11 »

Alıntı
Katre ve Kararlı  forumun en radarı onlar hemen yakalıyorlar 

Hayy Allah tebessüm ettim tesbitinize  :)
Rahman razı olsun biz sizi edebi kendisine düstur edinmiş halinizle biliyoruz.
Allah daim etsin mübarek olsun hizmetleriniz inşaAllah.

:X06

Susmak ne güzeldir; muhatap arifse edep, âşıksa ifade, ahmaksa cevap.

Serdar Tuncer

Çevrimdışı Sehl

• Dervişkolik
  • Konu: 208
  • Derviş: 2261
  • Teşekkür: 16
    • Gönül Hanesi..
« Cevapla #48 : 29/09/10, 01:28 »
sehl ilk onunla tanıştık bu forumda Allah(c.c)razı olsun ilk başlarda korkmuştuk kendisinden ne cellali bir abi demiştik adınıda deli sofi koymuştuk kendimizce. :) Deli olmadan veli olunmazmış öğrenecek çok şeyimiz var sehl kardeşimizden..kısaca forumun en deli sofisi

tutun deliyi tutun kaçmasın, :) yok kurban biz kim velilik kim Allah bizi iyilerden eylesin inşaAllah. bizim gibi cahilden ne öğreneceksin emsey kurbanım biz ne yaptıkki bizler herşeyden aciziz :S
Allah razı olsun inşaAllah benim için hepiniz değerlisiniz hepiniz sofi kardeşlerimsiniz Allah'u teala hepinize bir güzellik bir hoşluk vermiş Allah sizlerden razı olsun selametle kalın inşaAllah...

Çevrimdışı gürcan

• Çalışkan Üye
  • Konu: 32
  • Derviş: 7323
  • Teşekkür: 0
« Cevapla #49 : 29/09/10, 10:43 »
sehl [/color]ilk onunla tanıştık bu forumda Allah(c.c)razı olsun ilk başlarda korkmuştuk kendisinden ne cellali bir abi demiştik adınıda deli sofi koymuştuk kendimizce. :) Deli olmadan veli olunmazmış öğrenecek çok şeyimiz var sehl kardeşimizden..kısaca forumun en deli sofisi

sehl kardeşi tanıdığınız için en celalli demişsiniz; ama bana göre en celalli kardeş Alperen. Çünkü yapmış olduğum hatalardan ötürü heppp kızdı bana. Hatta logosu (avatar) bile çok celalli bakıyor.  :X42  :X42

“on derviş bir kilime sığar da iki sultan bir saraya sığmaz”

Çevrimdışı İntisab

• Dervişkolik
  • Konu: 4
  • Derviş: 9353
  • Teşekkür: 1
« Cevapla #50 : 29/09/10, 23:38 »
Rabbime çok şükür önüme böyle bir mekan çıkarttı,yürekleri pırıl pırıl,paha biçilmez cennet mücevherleri gibi hepsi,Rabbim hepsinizi  cennette peygamberimize,komşu eylesin,sultanımızın has sofilerinden eylesin, :X32 :X32 :X42 :X42 X:01

Çevrimdışı Murat Ayhan

• Dervişkolik
  • Konu: 269
  • Derviş: 737
  • Teşekkür: 67
    • Terk-i-Ben
« Cevapla #51 : 30/09/10, 12:49 »

akif15forumun ayaklı kütüphanesi gibi her kitabı biliyor  :) bir de kaside hazinesi var sanıyorum arada çıkarıyor o hazinelerden parçalar bizce forumun en gevezesi değil...

Simdi biz aslinda söylemek istemiyoruz ama bazi konular aciliyor bizde susamiyoruz , onun icinde her defasinda son olsun son olsun öyle gidiyor. susmayi ögreniriz inshaALLAH birgün...gec olmadan.

Susmayi beceremedigimiz icinde yavas yavas el ayak cekecegiz inshaALLAH buralardan yada onuda basaramaz isek en azindan arka planda sessiz olmayi niyet ettik.

ne yaptin emsey abi her kitabi biliyor denilirmi ... yandik  :şaşkın:  :),

gevezelige gelince sizce degil ama bence öyle  :ağla: X:04 :X42

bilenler susar bilmeyenler bizim gibi bas agrisi yapar...

bizim is bunlarinkine benziyor söz taklidi ...

" BEN`i terk et , O´nu bulursun ! "

ESKİ 'AKİF15'

Çevrimdışı KaTre

• Murakıp
« Cevapla #52 : 30/09/10, 13:57 »

sehl kardeşi tanıdığınız için en celalli demişsiniz; ama bana göre en celalli kardeş Alperen. Çünkü yapmış olduğum hatalardan ötürü heppp kızdı bana. Hatta logosu (avatar) bile çok celalli bakıyor.  :X42  :X42

Eğer kızdıysa hikmeti vardır mutlaka sebepsiz ve sizin yararınıza olmayan bir konu için kızmamıştır. Aslında kızmak yerine uyarılma desek daha hoş olur :)
Burada bulunan Gavsımızın evlatlarıının hangisi olursa olsun uyarılar yapıyorlarsa eminim Allah için yapıyorlardır.
Nefislerimize ağır gelsede salim kafayla düşündüğümüz zaman sebebini daha iyi anlarız.
Gaye Allah için hizmet ederken her hali kabul etmemiz ve nerede ne yaptım en azından bu uyarı benim için yararlıdır diyebilmemiz hoş olur.
Gavsımızın evlatları birbirinden değerlidir Allah onlardan ve hizmet ehli olan herkesten razı olsun inşaAllah.

:X06

Serdar Tuncer

Çevrimdışı ozanca

• Çalışkan Üye
  • Konu: 40
  • Derviş: 566
    • Ozanca Gönüller
Cevaplandı: Yanıt: sitenin en lerini seçelim
« Cevapla #53 : 30/09/10, 22:10 »

sitenin en kayıpı ozanca :X001

:X06 X:33X :)

yakında inşaAllah tam bir dönüş yaparız kurbanım.. bâki muhabbetleriyle..  :X06 :) X:33X

Sevdâ dergâhında divâne oldum..
Susarak ismini anar oldum..
|» Yokluğundan korkan yok olsun!.. «|

Çevrimdışı Güllere Hasret

• Dervişkolik
  • Konu: 1265
  • Derviş: 364
  • Teşekkür: 121
« Cevapla #54 : 01/10/10, 01:50 »
greSS ve Güllere Hasret tabiki forumun en paylaşımcıları  :X06

Allah cc razı olsun...Vesselam!... :X06 X:33X :X06

Çevrimdışı Barbaros

• Çalışkan Üye
  • Konu: 7
  • Derviş: 1095
Okundu: sitenin en lerini seçelim
« Cevapla #55 : 04/02/13, 02:32 »
En günahkarı Barbaros
En tövbekarı Barbaros
En salih leri tüm dervişler :)
Selam Ve Saygı İle .

Özlemişim Çorbasını Çayını ,
Dağlarını Ovasını Köyünü ,
Markadından Doğan O Güneşini ,
Ölürüm Ben Sana Ölürüm Seydam ,
Ölürüm Seydan . . .

Çevrimdışı Murat Ayhan

• Dervişkolik
  • Konu: 269
  • Derviş: 737
  • Teşekkür: 67
    • Terk-i-Ben
Okundu: sitenin en lerini seçelim
« Cevapla #56 : 04/02/13, 15:54 »
:-)

hatırladım bu konuyu hoş... az biraz susabildim inşaALLAH

" BEN`i terk et , O´nu bulursun ! "

ESKİ 'AKİF15'

Çevrimdışı KaTre

• Murakıp
Yeni: sitenin en lerini seçelim
« Cevapla #57 : 25/05/19, 16:21 »

Kıymetli anılar....

Serdar Tuncer

Paylaş facebook Paylaş twitter

Sivrisinekler İnsanı Neden Sokar? SUYU nasıl içmeliyiz ? ||semerkandyayin| semerkand.tv| semerkandradyo| semerkanddergisi| semerkandaile| mostar| semerkandpazarlama| sultangazi.bel.tr| sitemap| Arama Sonuçları| Dervişler Mekanı| Wap| Wap2| Wap Forum| XML| Rss| DervislerNet/Facebook | DervislerNet/Twitter | Forum İletişim| |||www.dervisler.net 0.105 saniyede oluşturulmuştur

sitenin en lerini seçelimGüncelleme Tarihi: 18/08/19, 12:06 Dervisler.Net © 2008-2014 |Lisans(SMF) |Sitemap | Facebook | Twitter | İletişim