dervisler.net ile Nasıl Tanıştınız? - Anketler
Dervişler.Net Anasayfa

Forumda toplam 25.086 konu paylaşıldı... Bu konulara toplam 145.734 yorum yapıldı. Bugün 0 konu ve 0 ileti gönderildi.. Toplam : 22952 üyeli aileyiz.
Dervişler Mekanında, dervisler.net ile Nasıl Tanıştınız?, konusunu okuyorsunuz... Bu konu 8182 defa okundu.İsim benzeri konuları sayfanın altından takip edebilirsiniz.
Hayırlı paylaşımlar diliyoruz. Aradığınız konuyu bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazı alıntılarında kaynak(www.dervisler.net) gösterilmesi rica olunur.

Dervişler Mekanında paylaşılan en güzel konu:{dervisler.net ile Nasıl Tanıştınız?}   Okunma sayısı 8182 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sabikun

• Dervişkolik
  • Konu: 671
  • Derviş: 14575
  • Teşekkür: 2
Cevaplandı: dervisler.net ile Nasıl Tanıştınız?
« Cevapla #15 : 19/09/11, 13:09 »
bende bir sofi kurbanın sayesinde girdim o günden beri ayrılamadım çok sevdim burayı okadar sıcak ilgi ve şefkat varki Allah razı olsun vede elimden geldiğince burdada hizmet etmeye çalışıyorum... selam ve dua ile inşaAllah
Konu Adresi: http://www.dervisler.net/dervislernet-ile-nasil-tanistiniz-t23789.0.html;msg170684

Alperen: İmzanızdaki resim adresi görüntülenemiyor. Yeniden yükleyiniz...

Çevrimdışı Murat Ayhan

• Dervişkolik
  • Konu: 269
  • Derviş: 737
  • Teşekkür: 67
    • Terk-i-Ben
« Cevapla #16 : 19/09/11, 22:35 »

Tam hatirlamiyorum ama sanirim yasakli Ilahi sanatcilariyla alakali arama yaparken bulmustum ... ?

Hoş Geldiniz Kardeş, Buradaki Bağlantı Adresi Sadece Foruma Üye Olanlara Gösterilir.  

" BEN`i terk et , O´nu bulursun ! "

ESKİ 'AKİF15'

Çevrimdışı ikikanatlı

• Çalışkan Üye
  • Konu: 5
  • Derviş: 16412
  • Teşekkür: 1
« Cevapla #17 : 19/09/11, 23:02 »

:oley: :oley: :oley: :oley:

YÜZÜNÜ GÖRMEDEN YARİM VAR DEMEM...

Çevrimdışı Ankara-06

• Çalışkan Üye
  • Konu: 3
  • Derviş: 17635
  • Teşekkür: 0
« Cevapla #18 : 18/11/11, 10:13 »
konu ararken karsıma çıkan ilk sıteydi.. aradımı buluncada üye oldum. emeği gecenlerden Allah razı olsun

Söküklerini dik sözlerinin, dilini kalbine
yanaştır; dilinle söylediğini kalbinle de söyle. Dikiş tutmuyorsa şayet,
söylenmeyi bırak; sus, kalbinden geçmeyeni diline değdirme..

Hz. Mevlana (k.s)...

Çevrimdışı güller

• Yeni Üye
  • *
  • Konu: 2
  • Derviş: 22946
  • Teşekkür: 0
Yeni: dervisler.net ile Nasıl Tanıştınız?
« Cevapla #19 : 10/03/20, 16:42 »
İnternette gezerken ...

Paylaş facebook Paylaş twitter

Shakespeare'dan.. Gönül adamı kimdir? ||semerkandyayin| semerkand.tv| semerkandradyo| semerkanddergisi| semerkandaile| mostar| semerkandpazarlama| sultangazi.bel.tr| sitemap| Arama Sonuçları| Dervişler Mekanı| Wap| Wap2| Wap Forum| XML| Rss| DervislerNet/Facebook | DervislerNet/Twitter | Forum İletişim| |||www.dervisler.net 0.05 saniyede oluşturulmuştur

dervisler.net ile Nasıl Tanıştınız?Güncelleme Tarihi: 31/03/20, 12:00 Dervisler.Net © 2008-2014 |Lisans(SMF) |Sitemap | Facebook | Twitter | İletişim