İçimde gizlediklerimi, açığa vurduklarımı - Hadis-i Şerif
Dervişler.Net Anasayfa

Forumda toplam 24.989 konu paylaşıldı... Bu konulara toplam 145.375 yorum yapıldı. Bugün 0 konu ve 0 ileti gönderildi.. Toplam : 22830 üyeli aileyiz.
Dervişler Mekanında, İçimde gizlediklerimi, açığa vurduklarımı, konusunu okuyorsunuz... Bu konu 1922 defa okundu.İsim benzeri konuları sayfanın altından takip edebilirsiniz.
Hayırlı paylaşımlar diliyoruz. Aradığınız konuyu bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazı alıntılarında kaynak(www.dervisler.net) gösterilmesi rica olunur.

Dervişler Mekanında paylaşılan en güzel konu:{İçimde gizlediklerimi, açığa vurduklarımı}   Okunma sayısı 1922 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı merhamet

• Murakıp
  • Konu: 793
  • Derviş: 6679
  • Teşekkür: 110

Allah'ım! Önceden yaptıklarımı, sonraya bıraktıklarımı, içimde gizlediklerimi, açığa vurduklarımı, aşırı davranışlarımı ve benim hakkımda benden daha iyi bildiklerini, ne olur benim için bağışla! Mukaddim de sensin, Muahhir de sen! Senden başka hiçbir İlah yoktur!" 
(Müslim)

“Allah’ım, Sana teslim oldum, Sana iman ettim, Sana tevekkül ettim, Sana döndüm, Senin için dava ettim ve Sana başvurdum. Önceden yaptıklarımı ve sonraya bıraktıklarımı, açık yaptıklarımı ve gizli yaptıklarımı bağışla. İleriye götüren ve geriye bırakan Sensin. Senden başka İlah yoktur.” (Buharî-Müslim)

Konu Adresi: http://www.dervisler.net/icimde-gizlediklerimi-aciga-vurduklarimi-t30070.0.html;msg170293

"Sıkıntılarınızı Allah bilsin yeter. Başkalarının lafları sizi yıldırmasın.Yaptığınız işi Allah rızası için yapın"
"Hizmet ederken, size iftira eden, hakaret edenler olacaktır.
Sevdiğinizin hatrına sabredin."
"Ömür 60-70 yıldır, ahiret ise ebedül ebeddir."
Gavs-ı Sânî Hz.(k.s.)

Çevrimdışı Derviş

• Çalışkan Üye
  • Konu: 15
  • Derviş: 18535
  • Teşekkür: 0
Âmin. Allah (cc) razı olsun inşâAllah.  :X06

Bu dünyanın cefasından sefasına sıra gelmez, gafil olma, ilme çalış, geçen günler geri gelmez...
Bizim şöhretimiz ''MÜSLÜMANLIĞIMIZDIR''

Çevrimdışı Vali

• Üye
  • **
  • Konu: 4
  • Derviş: 21844
  • Teşekkür: 1
Yeni: İçimde gizlediklerimi, açığa vurduklarımı
« Cevapla #2 : 19/01/19, 09:45 »
Aminn...

Paylaş facebook Paylaş twitter

Cevaplandı: Biricik yavruma mektup Sâdâtların İlme Verdiği Ehemmiyet ||semerkandyayin| semerkand.tv| semerkandradyo| semerkanddergisi| semerkandaile| mostar| semerkandpazarlama| sultangazi.bel.tr| sitemap| Arama Sonuçları| Dervişler Mekanı| Wap| Wap2| Wap Forum| XML| Rss| DervislerNet/Facebook | DervislerNet/Twitter | Forum İletişim| |||www.dervisler.net 0.075 saniyede oluşturulmuştur

İçimde gizlediklerimi, açığa vurduklarımıGüncelleme Tarihi: 16/02/19, 04:44 Dervisler.Net © 2008-2014 |Lisans(SMF) |Sitemap | Facebook | Twitter | İletişim