Geldi Geçti Ömrüm Benim - Genel Video-Klip-2016/Dervisler.Net Gönül Kapısı/
Dervişler.Net Anasayfa

Forumda toplam 24.905 konu paylaşıldı... Bu konulara toplam 144.957 yorum yapıldı. Bugün 0 konu ve 0 ileti gönderildi.. Toplam : 22687 üyeli aileyiz.
Dervişler Mekanında, Geldi Geçti Ömrüm Benim, konusunu okuyorsunuz... Bu konu 127 defa okundu.İsim benzeri konuları sayfanın altından takip edebilirsiniz.
Hayırlı paylaşımlar diliyoruz. Aradığınız konuyu bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazı alıntılarında kaynak(www.dervisler.net) gösterilmesi rica olunur.

Dervişler Mekanında paylaşılan en güzel konu:{Geldi Geçti Ömrüm Benim}   Okunma sayısı 127 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kalender

• Mütevelli
  • Konu: 1181
  • Derviş: 1
  • Teşekkür: 206
Geldi Geçti Ömrüm Benim
« : 04/05/18, 14:51 »
<a href="https://www.youtube.com/v/10pkeQ-fMXw" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/10pkeQ-fMXw</a>

Konu Adresi: http://www.dervisler.net/geldi-gecti-omrum-benim-t37322.0.html;msg169796

"Bir mum, diğer mumu tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez." Mevlana (K.S.)

Paylaş facebook Paylaş twitter

İsim benzeri olan konular aşağıda listelenmiştir...

Konu / Başlatan Cevap Son İleti
1 Cevap
1047 Gösterim
Son İleti 08/03/16, 23:32
Gönderen: Dua Kardeşi
3 Cevap
700 Gösterim
Son İleti 21/04/16, 00:14
Gönderen: seyfofen
1 Cevap
680 Gösterim
Son İleti 16/07/16, 17:19
Gönderen: Bi_iznillah
3 Cevap
650 Gösterim
Son İleti 22/02/17, 12:26
Gönderen: Kimsesiz
0 Cevap
246 Gösterim
Son İleti 20/01/18, 12:50
Gönderen: Kemahlı

Geldi Geçti Ömrüm Benim Konusuna Ait Benzer Konular

Bir parantez vakt-i ömrüm
Bir parantez vakt-i ömrüm. Ölüm nokta doğum nokta. İsmimden sual edilse, bilin beni üç nokta.Bir aynada seyrettim âlemin cümlesi...

Gösterim: 1047 - Cevap: 1 - Başlatan:KaTre
Hazan mevsimiydi geldi gitmedi
Hazan mevsimiydi geldi gitmediSuskundu kıyıya vuran denizin dalgaları gibi gönle düşen sözlerBir martı uçuşuna ısmarlanmış hüzün...

Gösterim: 700 - Cevap: 3 - Başlatan:KaTre
O benim kardeşim

Gösterim: 680 - Cevap: 1 - Başlatan:Bi_iznillah
Anne, benim kızın!
Anne, benim kızın!Can Sızın, cansızın cılızın, büyümeyenin, tahtını yapıp da bahtına el süremediğin.Büyüdüm bak, Kocaman kadın o...

Gösterim: 650 - Cevap: 3 - Başlatan:seyfofen
Benim Köyüm - İbrahim Sevindik
BENİM KÖYÜMBaharda şenlenir bağı, bahçesiKokusu başkadır benim köyümün Unutturur adama gamı, kederi Havası başkadır benim köyümü...

Gösterim: 246 - Cevap: 0 - Başlatan:Kemahlı

Dini Sorular Bölümü Kur'an'ı Kerim Flash ||semerkandyayin| semerkand.tv| semerkandradyo| semerkanddergisi| semerkandaile| mostar| semerkandpazarlama| sultangazi.bel.tr| sitemap| Arama Sonuçları| Dervişler Mekanı| Wap| Wap2| Wap Forum| XML| Rss| DervislerNet/Facebook | DervislerNet/Twitter | Forum İletişim| |||www.dervisler.net 0.09 saniyede oluşturulmuştur

Geldi Geçti Ömrüm BenimGüncelleme Tarihi: 25/05/18, 02:21 Dervisler.Net © 2008-2014 |Lisans(SMF) |Sitemap | Facebook | Twitter | İletişim