İbn Teymiyye Rabıta Haktır diyor - İslami Video-Klip
Dervişler.Net Anasayfa

Forumda toplam 24.963 konu paylaşıldı... Bu konulara toplam 145.235 yorum yapıldı. Bugün 0 konu ve 0 ileti gönderildi.. Toplam : 22760 üyeli aileyiz.
Dervişler Mekanında, İbn Teymiyye Rabıta Haktır diyor, konusunu okuyorsunuz... Bu konu 513 defa okundu.İsim benzeri konuları sayfanın altından takip edebilirsiniz.
Hayırlı paylaşımlar diliyoruz. Aradığınız konuyu bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazı alıntılarında kaynak(www.dervisler.net) gösterilmesi rica olunur.

Dervişler Mekanında paylaşılan en güzel konu:{İbn Teymiyye Rabıta Haktır diyor}   Okunma sayısı 513 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mazenderan

• Acemi Üye
  • *
  • Konu: 1
  • Derviş: 22733
  • Teşekkür: 0
İbn Teymiyye Rabıta Haktır diyor
« : 17/08/18, 01:31 »
Hoş Geldiniz Kardeş, Buradaki Bağlantı Adresi Sadece Foruma Üye Olanlara Gösterilir.  

https://www.youtube.com/watch?v=BtTXp86kKp0&t=38s

montajlama seslendirme bendenize ait artık youtuber olmak konusunda ilk adımımı attım.. sunum üslubu olarak ruhi çenet'i örnek alıyorum.. vallahi bastan sona baktımda ilk denememe göre hiç de fena degil bu kadar olacagını tahmin etmezdim...

bi sonraki videoda aşağıdaki itiraza cevap verilecektir.

''BİZ DÜŞÜNMEYE KARŞI ÇIKMIYORUZ. RABITANIN YAPILIŞ ŞEKLİNE İTİRAZ EDİYORUZ. MÜRŞİDİN ALNINDAN MÜRİDİN ALNINA FEYİZ NURUNUN AKTIGINI FARZ EDİP YANINDA OLMAYAN BİR ŞEYHİN RUHUNDAN O FEYİZİ İSTEMEK VAR İŞTE BU ŞİRKTİR DİYORUZ.. ÇÜNKÜ UZAKTAN BİR İNSANI İŞİTİP ONA YARDIM ETMEK ANCAK Allah'IN İŞİDİR''
Konu Adresi: http://www.dervisler.net/ibn-teymiyye-rabita-haktir-diyor-t37357.0.html;msg170022

Çevrimdışı Alperen

• Mütevelli
  • Konu: 695
  • Derviş: 12
  • Teşekkür: 145
Yeni: İbn Teymiyye Rabıta Haktır diyor
« Cevapla #1 : 17/08/18, 08:13 »
yutubır hadi git başka yerde oyna

Değildir bu bana lâyık bu bende. Bana bu lutf ile ihsan nedendir?
Bu köleniz layık olmadığı halde, bunca ikramlar ve iyilikler nedendir?

Alvarlı M. Lütfî Efe . . .

Paylaş facebook Paylaş twitter

İsim benzeri olan konular aşağıda listelenmiştir...

Konu / Başlatan Cevap Son İleti
1 Cevap
1006 Gösterim
Son İleti 14/03/16, 15:42
Gönderen: gülyüzlüm

İbn Teymiyye Rabıta Haktır diyor Konusuna Ait Benzer Konular

Marifet Yolunda Rabıta
Gözlerini kapadı, kalbini açtı, sonra Allah’ın kainatta yarattığı en büyük sanat olan “insan-ı kâmil” aynasından yansıyacak olan...

Gösterim: 1006 - Cevap: 1 - Başlatan:Alparslan

Öğretmen – Öğrenci İlişkisinde Önemli Olan Nedir?.. Aşk Dediğin...! ||semerkandyayin| semerkand.tv| semerkandradyo| semerkanddergisi| semerkandaile| mostar| semerkandpazarlama| sultangazi.bel.tr| sitemap| Arama Sonuçları| Dervişler Mekanı| Wap| Wap2| Wap Forum| XML| Rss| DervislerNet/Facebook | DervislerNet/Twitter | Forum İletişim| |||www.dervisler.net 0.094 saniyede oluşturulmuştur

İbn Teymiyye Rabıta Haktır diyorGüncelleme Tarihi: 18/11/18, 07:15 Dervisler.Net © 2008-2014 |Lisans(SMF) |Sitemap | Facebook | Twitter | İletişim