Var mı bundan büyük ıstırap? - Özlü Sözler
Dervişler.Net Anasayfa

Forumda toplam 25.023 konu paylaşıldı... Bu konulara toplam 145.505 yorum yapıldı. Bugün 0 konu ve 0 ileti gönderildi.. Toplam : 22869 üyeli aileyiz.
Dervişler Mekanında, Var mı bundan büyük ıstırap?, konusunu okuyorsunuz... Bu konu 285 defa okundu.İsim benzeri konuları sayfanın altından takip edebilirsiniz.
Hayırlı paylaşımlar diliyoruz. Aradığınız konuyu bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazı alıntılarında kaynak(www.dervisler.net) gösterilmesi rica olunur.

Dervişler Mekanında paylaşılan en güzel konu:{Var mı bundan büyük ıstırap?}   Okunma sayısı 285 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi KaTre

• Murakıp
  • Konu: 1902
  • Derviş: 404
  • Teşekkür: 361
Var mı bundan büyük ıstırap?
« : 02/01/19, 21:36 »

Her şey benim için yaratıldı oysa.
Ben de O'nu zikretmek için yaratıldım.
Benim için yaratılan her şey O'nu zikrederken, O'nun için yaratılan ben, her şeye o kadar dalmışım ki O'ndan gâfilim.
Var mı bundan büyük ıstırap?

Serdar Tuncer

Konu Adresi: http://www.dervisler.net/var-mi-bundan-buyuk-istirap-t37401.0.html;msg170252

Susmak ne güzeldir; muhatap arifse edep, âşıksa ifade, ahmaksa cevap.

Serdar Tuncer

Paylaş facebook Paylaş twitter

İsim benzeri olan konular aşağıda listelenmiştir...

Konu / Başlatan Cevap Son İleti
2 Cevap
941 Gösterim
Son İleti 17/02/16, 20:38
Gönderen: FUNNY
1 Cevap
903 Gösterim
Son İleti 03/10/16, 09:48
Gönderen: Kalender
0 Cevap
452 Gösterim
Son İleti 19/10/17, 18:28
Gönderen: vertyucek

Var mı bundan büyük ıstırap? Konusuna Ait Benzer Konular

İş büyük...

Gösterim: 941 - Cevap: 2 - Başlatan:Alperen
Büyük sanatkar.
Şu küçücük çarkları dizmek için ne kadar ince bir sanat gerekir değil mi? Haliyle keskin bir nazar, muazzam bir dikkat, titremey...

Gösterim: 903 - Cevap: 1 - Başlatan:seyfofen
En büyük beyinleri ve felsefecileri aciz bırakan Kitap
En büyük beyinleri ve felsefecileri aciz bırakan Kitap.Hoş Geldiniz Kardeş, Buradaki Bağlantı Adresi Sadece Foruma Üye Olanlara ...

Gösterim: 452 - Cevap: 0 - Başlatan:vertyucek

Bizimle alay ediyorlar Her içişte başka tat!.. ||semerkandyayin| semerkand.tv| semerkandradyo| semerkanddergisi| semerkandaile| mostar| semerkandpazarlama| sultangazi.bel.tr| sitemap| Arama Sonuçları| Dervişler Mekanı| Wap| Wap2| Wap Forum| XML| Rss| DervislerNet/Facebook | DervislerNet/Twitter | Forum İletişim| |||www.dervisler.net 0.094 saniyede oluşturulmuştur

Var mı bundan büyük ıstırap?Güncelleme Tarihi: 18/06/19, 21:36 Dervisler.Net © 2008-2014 |Lisans(SMF) |Sitemap | Facebook | Twitter | İletişim