Denizin sesini dinlemek - Özlü Sözler
Dervişler.Net Anasayfa

Forumda toplam 25.122 konu paylaşıldı... Bu konulara toplam 145.899 yorum yapıldı. Bugün 0 konu ve 0 ileti gönderildi.. Toplam : 22964 üyeli aileyiz.
Dervişler Mekanında, Denizin sesini dinlemek, konusunu okuyorsunuz... Bu konu 138 defa okundu.İsim benzeri konuları sayfanın altından takip edebilirsiniz.
Hayırlı paylaşımlar diliyoruz. Aradığınız konuyu bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazı alıntılarında kaynak(www.dervisler.net) gösterilmesi rica olunur.

Dervişler Mekanında paylaşılan en güzel konu:{Denizin sesini dinlemek}   Okunma sayısı 138 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KaTre

• Murakıp
  • Konu: 1915
  • Derviş: 404
  • Teşekkür: 371
Denizin sesini dinlemek
« : 11/05/20, 13:05 »

Ne güzeldir bulutların seyrine dalmak

Denizin sesini dinlemek

Ne güzeldir sıcak bir gülüşün

Acılarımızı örtmesi,

Bir dostun sohbeti

Ne güzeldir bir anı bırakmak

Geçip giden güne…

Ne para, ne pul

Ne güzeldir

Samimiyetin sesi…!

Seçil Oğuz

Konu Adresi: http://www.dervisler.net/denizin-sesini-dinlemek-t37543.0.html;msg170816

Susmak ne güzeldir; muhatap arifse edep, âşıksa ifade, ahmaksa cevap.

Serdar Tuncer

Çevrimdışı Alperen

• Mütevelli
  • Konu: 696
  • Derviş: 12
  • Teşekkür: 145
Yeni: Denizin sesini dinlemek
« Cevapla #1 : 12/05/20, 23:30 »

Değildir bu bana lâyık bu bende. Bana bu lutf ile ihsan nedendir?
Bu köleniz layık olmadığı halde, bunca ikramlar ve iyilikler nedendir?

Alvarlı M. Lütfî Efe . . .

Paylaş facebook Paylaş twitter

İsim benzeri olan konular aşağıda listelenmiştir...

Konu / Başlatan Cevap Son İleti
6 Cevap
1761 Gösterim
Son İleti 19/12/15, 20:05
Gönderen: seyfofen
0 Cevap
665 Gösterim
Son İleti 23/12/16, 22:23
Gönderen: KaTre

Denizin sesini dinlemek Konusuna Ait Benzer Konular

Yüreğimin Sesini Duyamıyorum
            Yüreğimin Sesini DuyamıyorumBirşeyler  var içimdeDile getiremiyorumÖylesi bir acı çekiyorum kiTarif edemiyorumÖylesi...

Gösterim: 1761 - Cevap: 6 - Başlatan:gülyüzlüm
Zordur onları duymak dinlemek
Sadece son bir veda bakışı vardı susarak çok şeyler anlattıSahi siz kaç insan gördünüz hiç konuşmadan destan yazanVedası mühür g...

Gösterim: 665 - Cevap: 0 - Başlatan:KaTre

Sonsuz Kaynak; Silsile-yi Şerife Hay Allah Namaza Yetişemedik.. ||semerkandyayin| semerkand.tv| semerkandradyo| semerkanddergisi| semerkandaile| mostar| semerkandpazarlama| sultangazi.bel.tr| sitemap| Arama Sonuçları| Dervişler Mekanı| Wap| Wap2| Wap Forum| XML| Rss| DervislerNet/Facebook | DervislerNet/Twitter | Forum İletişim| |||www.dervisler.net 0.045 saniyede oluşturulmuştur

Denizin sesini dinlemekGüncelleme Tarihi: 26/05/20, 00:31 Dervisler.Net © 2008-2014 |Lisans(SMF) |Sitemap | Facebook | Twitter | İletişim