gavsımız daha küçükkenden belliydi - Diyar-ı Menzil'den
Dervişler.Net Anasayfa

Forumda toplam 24.982 konu paylaşıldı... Bu konulara toplam 145.338 yorum yapıldı. Bugün 0 konu ve 0 ileti gönderildi.. Toplam : 22811 üyeli aileyiz.
Dervişler Mekanında, gavsımız daha küçükkenden belliydi, konusunu okuyorsunuz... Bu konu 4001 defa okundu.İsim benzeri konuları sayfanın altından takip edebilirsiniz.
Hayırlı paylaşımlar diliyoruz. Aradığınız konuyu bulamadıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazı alıntılarında kaynak(www.dervisler.net) gösterilmesi rica olunur.

Dervişler Mekanında paylaşılan en güzel konu:{gavsımız daha küçükkenden belliydi}   Okunma sayısı 4001 defa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meraklı

• Üye
  • **
  • Konu: 5
  • Derviş: 33
  • Teşekkür: 2
gavsımız daha küçükkenden belliydi
« : 26/02/08, 23:11 »
İhtiyar bir sofinin hatırasını anlatayım size ..

İhtiyar bir sofinin hatırasını anlatayım size .. Cezbeli bir sofi vardı. Önüne gelene tokat vururdu. Seyidim A.B. 3 yaşlarındaydı. O cezbeli sofi önce bana birkaç tokat vurdu. Sonra seyidim A.B. ye vurdu. Seyidim arkkası üstü düştü. Doğrulduktan sonra
-Bakın birazdan kendine gelecek ve helallik dileyecek. Ona ceviz aldırmadan hakkımızı helal etmiyelim. dedi

Sofinin aklı başına gelince seyidim A.B. ye affetmesi için yalvardı. A.B. seyidim bize bir kilo ceviz alırsan seni affedelim dedi. O cezbeli sofi cevizleri aldı.. oturduk kahvede yemeye başladık. Bir ara seyidim A.B. şu sözü söyledi. inşaAllah bir gün ben de sultan olacağım .. ben itiraz ettim. Dedim kurban ben seni kabul etmem ve sizin zamanınızı görmem. .. göreceksin dedi.

Yıllar geçti .. seyidim A.B. göreve başladı. Ben çok ihtiyarlamıştım. Ceviz olayını unutmuştum. Mübareğin yanına varıp elini öpmek için uzandığımda sağ elini çekti. Sonra sol eline uzandım onu da çekti. Başımı kaldırdığımda mübarek tebessüm ediyordu. kulağıma eğilip bana şöyle dedi. ..

--Sofi sen cevizleri unuttun ?!!! … :X44

Şok olmuştum. Mübareğin 3 yaşında söylediği olay zuhur etmişti. Elhamdulillah dedim…….

Konu Adresi: http://www.dervisler.net/gavsimiz-daha-kucukkenden-belliydi-t477.0.html;msg170284

Çevrimdışı atofina

• Yeni Üye
  • *
  • Konu: 0
  • Derviş: 4312
  • Teşekkür: 0
Yanıt: gavsımız daha küçükkenden belliydi
« Cevapla #1 : 23/03/09, 22:54 »
Allah razı olsun

Çevrimdışı vatandaş

• Çalışkan Üye
  • Konu: 22
  • Derviş: 1218
  • Teşekkür: 1
« Cevapla #2 : 24/03/09, 12:22 »
 :X84 :X84 babammm..

Bu kapı Allah kapısı;
resulullahtadır tapusu..

Çevrimdışı Sehavet

• Çalışkan Üye
  • Konu: 21
  • Derviş: 3838
« Cevapla #3 : 24/03/09, 16:35 »
Allah c.c razı olsun  :X06

Bir Yar-i Sıddık anlar halden,Aşk dersin alır Gül'den,hic riyasız taa Gönülden Seven Dostlara Selam olsun...

Çevrimdışı tekyol_menzil

• Çalışkan Üye
  • Konu: 30
  • Derviş: 2974
  • Teşekkür: 6
« Cevapla #4 : 24/03/09, 17:29 »
elhamdullılah her hallerınde ne sırlar gızlı

Hoş Geldiniz Kardeş, Buradaki Bağlantı Adresi Sadece Foruma Üye Olanlara Gösterilir.  

Çevrimdışı Kararlı

• Murakıp
  • Konu: 1851
  • Derviş: 4252
  • Teşekkür: 30
« Cevapla #5 : 24/03/09, 22:11 »
Allah(c.c) onlardan razı olsun, iki cihanda da bizleri onlardan ayırmasın...

Çevrimdışı Muttaki

• Dervişkolik
  • Konu: 127
  • Derviş: 6733
  • Teşekkür: 121
Yeni: gavsımız daha küçükkenden belliydi
« Cevapla #6 : 20/10/13, 19:23 »
Allah(c.c) onlardan razı olsun, iki cihanda da bizleri onlardan ayırmasın...
Amin...

''Muhakkak ki yapılan işler niyetlere göredir (değer kazanır,geçerli olur).Şüphesiz herkese (yaptığı iş için) niyetinin karşılığı vardır.''
(Hadis-i şerif;Buhari,Müslim)

Çevrimdışı Vali

• Yeni Üye
  • *
  • Konu: 3
  • Derviş: 21844
Yeni: gavsımız daha küçükkenden belliydi
« Cevapla #7 : 13/01/19, 20:41 »
Manevi muhabbet ne kadar hoş.

Paylaş facebook Paylaş twitter

Bir Yıllık Hasret... Başarılı zaman denetimi için 20 basamak ||semerkandyayin| semerkand.tv| semerkandradyo| semerkanddergisi| semerkandaile| mostar| semerkandpazarlama| sultangazi.bel.tr| sitemap| Arama Sonuçları| Dervişler Mekanı| Wap| Wap2| Wap Forum| XML| Rss| DervislerNet/Facebook | DervislerNet/Twitter | Forum İletişim| |||www.dervisler.net 0.203 saniyede oluşturulmuştur

gavsımız daha küçükkenden belliydiGüncelleme Tarihi: 16/01/19, 16:54 Dervisler.Net © 2008-2014 |Lisans(SMF) |Sitemap | Facebook | Twitter | İletişim