BİLGİSAYAR PROGRAM İNTERNET > Program Paylaşım

Oyun performansınızı artırmak için...

(1/1)

Alparslan:Chris-PC Game Booster, sisteminizi optimize etmek ve oyun performansınızı artırmak için geliştirilen bir oyun hızlandırma programıdır.

Program yardımıyla farklı Windows parametrelerine ait ayarlar, RAM'inizin daha verimli şekilde kullanılmasına yönelik dosyalar ve işlemcinizi çok daha etkin şekilde kullanabileceğiniz disk ve önbellek verileri optimize edilerek, oyun performansınız maksimum düzeye çıkarılır. Ayrıca çevrimiçi oyuncu profilleriniz içinde ağ bağlantısı ayarlarınızı da yine Chris-PC Game Booster ile yapılandırabilirsiniz.

Üstelik tüm bu yapılandırma ve parametre ayarlarını oyun dosyaları üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan gerçekleştiren program, çevrimiçi oyun sunucuları tarafından bir hile programı olarak görünmez.

Tek yapmanız gereken Chris-PC Game Booster'ı bilgisayarınıza yüklemek ve programın sisteminizi otomatik olarak oyunlar için optimize etmesine izin vermek. Aynı işletim sistemi ve aynı donanım ile oyunları çok daha hızlı ve akıcı bir şekilde oynadığınızı farkettiğiniz zaman, programın gerçekten işe yaradığını anlayacaksınız.

Favori oyunlarınızı şu an kullanmakta olduğunuz donanımlarla çok daha hızlı ve akıcı bir şekilde oynayabilecekken neden donanım yükseltmeleri için ekstra para harcayasınız ki?

Ağ bağlantısı ayarlarını, Windows işlemci kullanımını, grafik kartı ayarlarını, sabit disk okuma ve yazma hızını optimize eden Chris-PC Game Booster, sizler için çok daha mükemmel bir oyun performansı sunacaktır.
Hoş Geldiniz Kardeş, Buradaki Bağlantı Adresi Sadece Foruma Üye Olanlara Gösterilir.  

  
Konu Adresi: http://www.dervisler.net/oyun-performansinizi-artirmak-icin-t36455.0.html;wap2

Birdamla:
Allah razi olsun

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git