Dervişler Mekanı

EDEBİYAT KÜLTÜR SANAT => Eğitim ve Öğretim => Konuyu başlatan: Alparslan - 04/03/13, 16:43

Başlık: AÖF Sınav Sonuçları Burada - Tıkla Öğren
Gönderen: Alparslan - 04/03/13, 16:43
Açık Öğretim Fakültesi dekanlığı AÖF öğrencilerinin günlerdir beklediği açıklamayı yaptı. AÖF sınav sonuçları açıklandı.
 
AÖF sınav sonuçlarıyla ilgili iki milyon AÖF'linin beklediği açıklama bu sabah yapıldı.A çık Öğretim Fakültesi AÖF sınav sonuçlarını öğrenmek için başta AÖF'nin resmi sitesi olmak üzere diğer sitelere giren AÖF öğrencileri kötü bir sürprizle karşılaştı.
 
AÖF sınav sonuçları internetten değil de mobil uygulamalar üzerinden kamuoyuna duyurulmuştu. Sadece akıllı telefon kullanıcısı öğrenciler AÖF sınav sonuçlarını öğrenebildi.
 
Açık Öğretim Fakültesi yönetimin neden böyle bir karar aldığı ise öğrenilemedi.
 
Telefonları İOS ve android işletim sistemini destekleyen öğrenciler iPhone Appstore ve Google Play'den AÖF'nin mobil uygulamalarını telefonlarına indirerek sonuçları öğrendiler.
 
AÖF sınav sonuçlarını öğrenmek isteyenlerin AÖF yönetimini ve öğrenci işlerini telefon ve mail yağmuruna tuttukları öğrenildi.  Sınav sonuçlarının Pazar günü açıklanması sebebiyle Açık Öğretim Fakültesi'nde resmi muhatap bulamayan öğrenciler tepkilerini haber sitelerine mesaj atarak dile getirdiler.
 
Öğrencilerin tepkileri AÖF yönetimine geri adım attırdı ve AÖF sınav sonuçları internet sitesinden de öğrenilmeye başlandı.
 
 

AÖF SINAV SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ
https://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/SinavNotAciklama/LoginWithoutPass.aspx
 

 
AÖF sınav sonuçları yarından itibaren sınava giren öğrencilerin adreslerine posta yoluyla gönderilecek.
 
AÖF 2013 Bahar Dönemi Kayıtları ise 11 Mart'ta başlayıp 22 Mart'ta sona erecek.

iTunes'ten uygulamayı indirmek için tıklayınız
https://itunes.apple.com/tr/app/anadolu-mobil/id527042932?mt=8
 

 

Google Play'dan uygulamayı indirmek için tıklayınız
https://play.google.com/store/apps/details?id=edu.anadolu.mobil&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImVkdS5hbmFkb2x1Lm1vYmlsIl0.