Dervişler Mekanı

ÇEŞİTLEME => Serbest Kürsü => Konuyu başlatan: Dut_agaci - 17/09/08, 14:41

Başlık: Kayıp Kız Çocuğu
Gönderen: Dut_agaci - 17/09/08, 14:41
Bugün e-mail olarak gelmiş.
Belki bi gören duyan olur.
Bizde kurbanlara duyuralım dedik inşaAllah.


Dilara Kayıkçı
Boy: 132 cm
Kilo: 30-33 kg
Gözler: Çekik gözlü siyah gözlü
Saçlar: Siyah kısa kesilmiş

Arkadaşlar 21 nisan da üzücü bir olay yaşadık 3. sınıf öğrencimiz Dilara Kayıkçı Arkadaşları ile ders çalışmak üzere evden ayrılmasından sonra herhangi bir haber alınamadı.Görgü tanıkları ve 4 yaşındaki küçük kardeşinin ifadelerine göre ;2 kişi tarafından zorla bir araca bilndirildiği bilgisi dışında hiç bir bilgi yok.21 Nisandan bu yana yapılan tüm aramalara rağmen izine rastlanmadı.Samsun İli Terme İlçesi Kocaman Kasabasında İlköğretim üçüncü sınıf ta okuyan dokuz yaşındaki Dilara KAYIKÇI kayıp.

ÖĞRENCİ KAÇIRILDI
Samsun İli Terme İlçesi Kocaman Kasabasında İlköğretim üçüncü sınıf ta okuyan dokuz yaşındaki Dilara KAYIKÇI kayıp.
21/04/2008 pazartesi günü akşam 18 sularında parkta arkadaşları ile oynuyor. Yanında 2 ve 3 yaşlarında iki kardeşi de var. Oyun arkadaşları evlerine gidiyor. Dilara kardeşleri ile birlikte köprüden karşıya geçiyor. Bir görgü tanığı evinin balkonundan onların köprüden karşıya geçtğini ve arkalarından gelen bordo renkli, arka camı gri perdeli olan reno taksinin onların yanında durduğunu ve çocuklarla bir süre konuştuğunu görüyor. Eve giriyor,tekrar çıkışında arabanın ve Dilara’nın orda olmadıklarını fark ediyor. İki küçük çoğun da ağlayarak evlerine döndüğünü görüyor. O gece ve ertesi gün jandarma, halk ve okul öğrencileri çevreyi arıyor.
Büyük bir ihtimalle o arabanın Dilara’yı kaçırmış olacağını düşünüyoruz. O günden beri Dilara’dan hiç haber alınamadı. Jandarma Dilara’yı ve o arabayı arıyor.okul olarak elimizden gelen çabaları gösteriyoruz.Bu konuda duyarlı olan herkesin yardımlarına muhtacız.Küçük kızın resim ve eşgalinin internet ortamında da duyurulmasının bizlere katkı sağlayacağını düşünüyoruz.LÜTFEN BU KONUDA YAPILABİLECEK ÇALIŞMALARIN YÜRÜTÜLMESİNDE DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

İLETİŞİM:
MAİL:sait-tug@hotmail.com
tlf: 3628831249 Kocaman İlköğretim Okulu TERME-SAMSUN
 
Başlık: Ynt: Kayıp Kız Çocuğu
Gönderen: yakaza 25 - 17/09/08, 14:56
  Aynı mail bizede gelmişti...   X:04     X:04   Rabbim tez zamanda hayırlı haberlere ulaştırsın inşaAllah..Amin Amin..Amin...Himmet sultanım Himmet....       X:04   X:04   X:04   X:04
Başlık: Ynt: Kayıp Kız Çocuğu
Gönderen: vatandaş - 17/09/08, 15:21
 X:02 X:02 Allahım..ne acı..o aile için saniyeler asırdır şimdi..rabbim sen o masum yavruyu koru..onu zalimin elinden kurtar..habibin hürmetine ya rab...evliya-ı kiram hürmetine..amin..

burası İstanbul..karmakarışık bir kalabalık ancak allahu teala ne gösterir bilinmez..

1996 senesinde bir radyoda bir anne kayıp kızını arıyordu ve o çocuğu bulmuştum Allahın izniyle..inşaallah böyle bir sevinç daha yaşamak nasib olur..amin..

aileye sabırlar diliyorum..
Başlık: Ynt: Kayıp Kız Çocuğu
Gönderen: KaTre - 18/09/08, 14:53
Rabbim en kısa zamanda sağ, salim olarak buldursun çocuğu inşaAllah X:02
Yaradana emanet olsun.
Aileye Allah  sabır versin çok üzüldüm bu habere  X:04